FUNDACJA PIŁKACV

FUNDACJA PIŁKACV JEST OGÓLNOPOLSKĄ ORGANIZACJĄ POZARZĄDOWĄ PROWADZĄCĄ DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNĄ W ZAKRESIE PIŁKI NOŻNEJ.

Głównym celem Fundacji PiłkaCV jest wspieranie sportowej kariery dzieci i młodzieży posiadających szczególne predyspozycje do gry. Pomagamy poprzez udzielanie bezpłatnych porad, dofinansowywanie wyjazdu na obóz piłkarski lub  na testy oraz przekazujemy profesjonalny sprzęt treningowy.

Fundacja PiłkaCV wspiera trenerów i instruktorów piłki nożnej trenujących młodych piłkarzy, poprzez organizację szkoleń, konferencji, dofinansowywanie kursów, studiów podyplomowych.

Ponadto Fundacja wspiera pracowników zatrudnionych w klubach piłkarskich (w szczególności z działów księgowości lub marketingu) w zakresie podnoszenia ich kwalifikacji w celu profesjonalizacji polskich klubów piłkarskich.

Fundacja PiłkaCV prowadzi również działania mające na celu popularyzację zasad fair play, promocję wolontariatu sportowego oraz walkę z dopingiem w sporcie.

W ramach prowadzonych działań Fundacja PiłkaCV będzie organizowała cykl projektów i wydarzeń sportowych wspólnie z wolontariuszami i przy wsparciu partnerów oraz sponsorów Fundacji.