OFERTA

Głównym założeniem OSB "GOALKEEPER"  jest pomoc wszystkim bramkarzom, którzy nie mają okazji uczestniczyć w profesjonalnym treningu bramkarskim oraz tym wszystkim którzy chcą podnosić swoje bramkarskie umiejętności.

Naszym głównym celem będzie nauczanie i doskonalenie elementów technicznych, taktycznych, pracowanie nad wszechstronnym wyszkoleniem sprawnościowym oraz nad prawidłowym przygotowaniem mentalnym bramkarza do gry na tej specyficznej pozycji.

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla osób indywidualnych jak i klubów, drużyn, szkółek piłkarskich w których nie ma specjalistycznego szkolenia bramkarzy przez co nie mogą się oni odpowiednio rozwijać i podnosić swojego poziomu sportowego.

OSB "GOALKEEPER" oferuje:

* Profesjonalne treningi zindywidualizowane (trener + grupa bramkarzy dobrana wg. wieku i poziomu umiejętności)

* Możliwość treningów indywidualnych (trener + 1 bramkarz)

* Stały kontakt i pomoc trenerska, możliwość wymiany korespondencji i materiałów szkoleniowych

* Pomoc w zakupie sprzętu bramkarskiego, sportowego oraz suplementów diety i odżywek (atrakcyjne rabaty)

* Pomoc w zorganizowaniu rehabilitacji dla bramkarzy po kontuzji (darmowe konsultacje, atrakcyjne rabaty na zabiegi prywatne)

* Spotkania ze znanymi bramkarzami, trenerami

* Promocję bramkarzy, pomoc przy ewentualnych poszukiwaniach nowego klubu i organizacji wyjazdu na testy

OSB "GOALKEEPER" zapewnia:

* Bazę sportową (w zależności od potrzeb: boisko trawiaste lub ze sztuczną nawierzchnia, hala sportowa)

* Pomieszczenia socjalne (szatnie, natryski, wc)

* Profesjonalne przyrządy i akcesoria treningowe (piłki, płotki, pachołki, tyczki, drabinki koordynacyjne itd.)

* Wodę i napoje izotoniczne

* Miłą, sportową atmosferę i fachową pomoc trenerską

OSB "GOALKEEPER" zaprasza:

* wszystkich bramkarzy zainteresowanych specjalistycznym treningiem bramkarskim (wiek i poziom sportowy nie ma znaczenia)

* trenerów i prezesów klubów którzy chcą umożliwić swoim bramkarzom odpowiednie, profesjonalne szkolenie (możliwość dojazdu i przeprowadzenie zajęć na obiektach waszego klubu)

* rodziców, których dzieci chcą zostać bramkarzami (daj szanse swojemu dziecku podnosić swoje umiejętności)

* do współpracy firmy, osoby prywatne mogące wesprzeć szkółkę i pomóc w jej rozwoju

Bliższe informacje na temat warunków i kosztów udziału w zajęciach oraz ewentualnej współpracy są udzielane przez kontakt na priv. W razie jakichkolwiek pytań również proszę o kontakt na priv.

ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!