FUNDACJA OSTROWSKA SZKÓŁKA BRAMKARSKA "GOALKEEPER" - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • WITAMY NA STRONIE FUNDACJI OSTROWSKA SZKÓŁKA BRAMKARSKA GOALKEEPER
  •        

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość

zostaw wiadomość

status Skype

status Gadu-Gadu

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 36
ogółem: 91 399

statystyki szczegółowe

Aktualności

START SZKÓŁKI WE WRZEŚNIU!!!

  • autor: admin, 2011-08-16 01:43

     Już we wrześniu w Ostrowie oficjalnie rusza szkółka bramkarska!!!Będzie to jedyna tego typu profesjonalna szkółka bramkarska w  Południowej Wielkopolsce!!! 

 

    Już we wrześniu w Ostrowie oficjalnie rusza szkółka bramkarska!!! Będzie to jedyna tego typu profesjonalna szkółka bramkarska w Południowej Wielkopolsce!!! OSTROWSKA SZKÓŁKA BRAMKARSKA "GOALKEEPER" już teraz zaprasza wszystkich chętnych bramkarzy i bramkarki różnych grup wiekowych oraz o różnym stopniu zaawansowania do zapisywania się na profesjonalne treningi bramkarskie! Zapraszamy do współpracy kluby, drużyny i szkółki piłkarskie z naszego regionu w których nie ma specjalistycznego szkolenia dla zawodników grających na tej pozycji przez co bramkarze nie mogą sie odpowiednio rozwijać i podnosić swojego poziomu sportowego.

 

    Głównym założeniem szkółki jest pomoc wszystkim bramkarzom, którzy nie mają okazji uczestniczyć w profesjonalnym treningu bramkarskim oraz tym wszystkim którzy chcą podnosić swoje bramkarskie umiejętnośći. Naszym celem będzie nauczanie i doskonalenie elementów technicznych, taktycznych, pracowanie nad wszechstronnym wyszkoleniem sprawnościowym oraz nad prawidłowym przygotowaniem mentalnym bramkarza do gry na tej specyficznej pozycji.

 

    Oficjalnym partnerem sportowym OSB "GOALKEEPER" jest klub TP OSTROVIA 1909 na której obiektach będą odbywały się zajęcia.

 
    Zapisy i więcej informacji można uzyskać u Mateusza Mierzwickiego prowadzącego szkółkę przez kontakt emailowy: osb-goalkeeper@wp.pl lub telefonicznie: 513778048 
 
ZAPRASZAMY SERDECZNIE!!!

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1697]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

PARTNER GŁÓWNY

Reklama

PATRONI MEDIALNI

INTERNETOWI PATRONI MEDIALNI

  PRASOWY PATRON MEDIALNY

PARTNERZY

WSPÓŁPRACA Z KLUBAMI

STAWIAMY NA MŁODYCH PIŁKARZY

Buttony