• autor: admin, 2011-08-30 11:23

JARDERSPORT.PL I NASZ RYNEK OFICJALNIE PATRONAMI MEDIALNYMI OSTROWSKIEJ SZKÓŁKI BRAMKARSKIEJ "GOALKEEPER"

W dniu wczorajszym oficjalnymi patronami medialnymi Ostrowskiej Szkółki Bramkarskiej "GOALKEEPER" zostały JARDERSPORT.PL i NASZ RYNEK.

JARDERSPORT.PL jest najstarszym i nieprzerwanie działającym internetowym serwisem piłkarskim w Polsce. Portal http://www.jardersport.pl jest bardzo popularnym i najczęściej odwiedzanym serwisem piłkarskim wśród dziennikarzy, działaczy, kibiców, piłkarzy i trenerów w Wielkopolsce.

NASZ RYNEK jest bezpłatnym tygodnikiem, który powstał w 2004 roku. Gazeta bardzo szybko zyskała uznanie na lokalnym rynku i obecnie ukazując się z nakładem liczącym 80 tysięcy miesięcznie jest największa gazeta regionu, obejmująca swoim zasięgiem Kalisz, Ostrów Wlkp. oraz gminy w powiecie ostrowskim i kaliskim i docierającą do ponad 340 tysięcy mieszkańców.

OSB GOALKEEPER bardzo się cieszy z nawiązanej współpracy i wierzy ze nasi patroni jak i szkółka będą mieć z tego powodu same korzyści czego sobie i naszym patronom medialnym życzymy!

Więcej informacji o patronach szkółki w zakładce PATRONI MEDIALNI.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.