FUNDACJA OSTROWSKA SZKӣKA BRAMKARSKA "GOALKEEPER" - strona nieoficjalna

• WITAMY NA STRONIE FUNDACJI OSTROWSKA SZKӣKA BRAMKARSKA GOALKEEPER

zostaw wiadomo

Aby widget pogoda funkcjonowa poprawnie, naley wypeni dane w panelu administracyjnym.

Brak uytkownikw
zalogowanych i 1 go

ogem: 91 391

statystyki szczegowe

Aktualnoci

WSPӣPRACA

• autor: admin, 2011-08-30 12:38

OSTROWSKA SZKÓKA BRAMKARSKA "GOALKEEPER" I WSPÓPRACA Z ORODKIEM WSPOMAGANIA SPORTOWEGO "SPORTIMED".

OSB GOALKEEPER z przyjemnoci informuje o nawizaniu wspópracy z Orodkiem Wspomagania Sportowego SPORTIMED. Firma ta jest jedyn w Polsce placówk, która zajmuje si kompleksowym wsparciem i doradztwem dla sportowców wyczynowych i amatorów wszystkich dyscyplin sportowych w zakresie m.in.:

* doboru suplementów diety i odywek,

* indywidualnej opieki ywieniowej,

* analizy i monitoringu skadu ciaa.

Zaoycielem SPORTIMED jest Piotr Lis, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i czonek kadry narodowej w kolarstwie torowym i szosowym. Absolwent AWF w Poznaniu i Szkoy Mistrzostwa Sportowego w widnicy. Posiadacz najwyszej midzynarodowej mistrzowskiej klasy sportowej. Honorowany stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyszego za wybitne osignicia sportowe.

Dziki oficjalnej wspópracy z Orodkiem Wspomagania Sportowego SPORTIMED dla wszystkich bramkarzy OSB GOALKEEPER i klubów które z nami bd wspópracoway SPORTIMED oferuje:

* Bezpatne pomiary i analizy skadu ciaa

* Bezpatne porady w zakresie stosowania oraz dawkowania suplementów diety i odywek

* Przygotowanie profesjonalnych programów ywieniowych dla osób trenujcych

A take atrakcyjne rabaty na zakupy zarówno w sklepie stacjonarnym i internetowym http://www.sportimed.pl/

OSB GOALKEEPER bardzo si cieszy z nawizanej wspópracy i liczy e przyniesie ona obu stronom same korzyci czego sobie i naszemu partnerowi yczymy!

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.

PARTNER GWNY

WSPӣPRACA Z KLUBAMI