TRENINGI POKAZOWE

• autor: admin, 2011-09-16 20:56

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 19-20 WRZEŚNIA ODBĘDĄ SIĘ PIERWSZE TRENINGI OSTROWSKIEJ SZKÓŁKI BRAMKARSKIEJ "GOALKEEPER".

Na najbliższy poniedziałek i wtorek tj. 19 i 20 września planowane są pierwsze zajęcia Ostrowskiej Szkółki Bramkarskiej "GOALKEEPER". Będą to otwarte treningi pokazowe i udział w nich jest całkowicie bezpłatny. Uczestnictwo w treningu pokazowym nie zobowiązuje do dalszego uczęszczania na treningi szkółki. Tak więc zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych bramkarzy do wzięcia udziału w tych zajęciach.

Program zajęć:

* 19 września ( poniedziałek ) godz. 16:30, trening dla bramkarzy z rocznika 1997 i starsi

* 20 września ( wtorek ) godz. 15:30, trening dla bramkarzy z rocznika 2001 i młodsi

* 20 września ( wtorek ) godz. 16:30, trening dla bramkarzy z rocznika 1998-2000

Wszystkie zajęcia odbędą się na obiektach TP. Ostrovia 1909 przy ulicy Czarneckiego (tzw. Stadion "Za parowozownią"). Zainteresowane osoby udziałem w treningach przynoszą własny sprzęt treningowy (buty, strój, rękawice) oraz proszone są o zabranie aktualnych badań sportowych.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!