UDANE WYSTĘPY MŁODYCH BRAMKARZY

• autor: admin, 2012-01-16 22:10

W miniony weekend dwójka młodych bramkarzy Ostrowskiej Szkółki Bramkarskiej GOALKEEPER bardzo udanie zaprezentowała się na turniejach halowych.

W sobotę w Kozminie Wielkopolskim rozegrany został turniej orlików 2001. W zawodach tych uczestniczyła drużyna Ostrovii 1909 , której barw broni Kacper Dziuba. Młody goalkeeper Ostrovii zaliczył bardzo udany występ i ostatecznie został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju!

W weekend rozgrywany był też turniej halowy zorganizowany przez Kaliski Okręgowy Związek Piłki Nożnej dla trampkarzy starszych. W rywalizacji tej uczestniczyła drużyna Ostrovii 1909, której bramkarzem jest Konrad Łojek. Goalkeeper Ostrovii bronił bardzo dobrze w tych zawodach i został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju!

Zarówno dla Kacpra jak i Konrada wielkie gratulacje za udane występy i życzenia dalszych sukcesów!

• czytano: [2048]