MŁODZI BRAMKARZE W AKCJI

• autor: admin, 2012-03-21 23:28

Młodzi bramkarze klubu TP Ostrovia - głównego partnera Ostrowskiej Szkółki Bramkarskiej GOALKEEPER w dobrej formie!

Jakiś czas temu informowaliśmy o udanych występach w turniejach halowych Kacpra Dziuby i Konrada Łojka. Dobra postawa tych młodych zawodników zwróciła uwagę trenerów z Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej i obaj bramkarze reprezentujący klub TP Ostrovia otrzymali powołania na konsultacje kadry Wielkopolski.

Kacper Dziuba (podopieczny Tomasza Kempińskiego) wziął udział w konsultacji kadry Wielkopolski rocznika 2001 prowadzonej przez Przemysława Małeckiego i Huberta Wronka. Natomiast Konrad Łojek (podopieczny trenera Przemysława Kurka) otrzymał powołanie na konsultacje z rocznika 1997 prowadzonej przez Wojciecha Tomaszewskiego. Niestety tuż przed wyjazdem Konrad doznał kontuzji która ostatecznie uniemożliwiła mu udział w zgrupowaniu kadry Wielkopolski.

Natomiast inny młody bramkarz Ostrovii- Jakub Błaszczyk (występujący w drużynie prowadzonej przez Piotra Kasprzyka) zanotował ostatnio świetny występ na turnieju halowym rocznika 2000 rozegranym w Kępnie "Polonia Cup 2012". Drużyna Kuby zajeła ostatecznie 2 miejsce a on został wybrany najlepszym bramkarzem tej imprezy.

• czytano: [2019]