ADIDAS FOOTBALL CHALLENGE

• autor: admin, 2012-05-21 21:43

KACPER DZIUBA NAJLEPSZYM BRAMKARZEM TURNIEJU ELIMINACYJNEGO ADIDAS FOOTBALL CHALLENGE.

W Poznaniu 12 maja rozegrano eliminacje do popularnego ogólnopolskiego turnieju Adidas Football Challenge. W turnieju tym w kategori U11 udanie zaprezentowała się drużyna głównego partnera Ostrowskiej Szkółki Bramkarskiej GOALKEEPER - Ostrovia 1909. Drużyna prowadzona przez Tomasza Kempińskiego zajęła 2 miejsce i awansowała do turnieju finałowego, który odbędzie się 29 maja w Warszawie na stadionie Pepsi Arena.

Młody goalkeeper Ostrovii 1909 Kacper Dziuba został uznany za najlepszego bramkarza turnieju i w nagrodę otrzymał piłkę z autografem Jerzego Dudka. Kacprowi należą się gratulacje za świetny występ i życzymy równie udanego występu w finale!

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.